شناخت و اصلاح بدترین باورها

۴ باور مهم ریشه ای که در وجود همه ما هست

که به میزان اصلاح اونها ما نتایج بزرگ و کوچک در زندگی مان میگیریم:

(منابع: سایت استاد عباسمنش)

ابتدا موضوع مهمی را در خصوص باورها که د ربخش پاسخگویی به مسائل شما در سایت استاد عباسمنش هست میگزارم:

 

(همین جا برای سلامتی  و پیشرفت بیشتر استاد عزیزم استاد عباسمنش عزیز دعا میکنیم و ازشون خیلی متشکریم بابت این آگاهی های ناب و ارزشمند )

راهکاری جامع برای ساختن باورهای قدرتمند و ثروت آفرین:

 

پرسش و پاسخ از کاربران سات و جواب ارزشمند گروه تحقیقاتی عباسمنش:

 

 

سوال:

تاکنون از فایلهای بخش محبوب‌ترین دانلودها و چند فایل دیگر و کتابهای استاد عباس‌منش استفاده کرده‌ ام. این کار برایم بسیار لذت بخش است و نتایج بسیاری را نیز وارد زندگی من نموده است.

به گونه ای که تا کنون اینقدر در زندگی ام احساس لذت و سرزندگی نداشته ام. همیشه از خداوند بابت این همه نعمت‌ که یکی از بهترین شان آشنایی با آموزش های استاد عباس منش است، بی نهایت سپاس گزارم .

کارکردن با آموزش‌های ایشان، تحولی اساسی در زندگی ام ایجاد کرد، به خصوص در روابط من. همچنین این دوره به من کمک کرد تا توانایی هایم را شناخته و مهارتهایی را در خود ایجاد نمایم.

یکی از آنها دانشگاهی است که الان در آن تحصیل می کنم. همیشه دوست داشتم که دانشجو باشم. طبق راهکارهای این آموزشها، توانستم دقیقاً به دانشگاهی راه پیدا کنم که در ذهنم ساختم.

اما حالا که به آن خواسته های قبلی ام رسیده ام، بیشتر از همیشه دوست دارم استقلال مالی برسم. نکاتی مهم را از فایلهای دانلودی استاد درباره موفقیت مالی جمع آوری کردم و باورهای ثروت آفرین را روی موبایلم ضبط و هر روز گوش کردم.

انجام این کار سبب شد که مدتی بعد ایده‌ی خوبی به ذهنم برسد و با انجام آن، درآمد خوبی هم کسب کردم. ایده ام ساخت اپلیکشن های اندرویدی و فروش آن در مارکت اندروید بود.

آدمهایی وارد زندگی ام شدند که در این مسیر کمک زیادی به من نمودند. تا حالا نیز  ۲ برنامه عالی ساخته ام که به هر فردی که در این زمینه تخصص دارد نشان می دهم، بسیار از آن استقبال می کند.

اما وقتی صحبت فروش آن پیش می آید، همه آنها می گویند:

برنامه خوبی است اما این برنامه ها فروش ندارد و افراد اکثراً آنها را به رایگان در مارکت قرار می دهند. نسخه های پولی آنها نیز فروش بسیار کمی دارد.

سوالم این است که آیا این یک باور است که این برنامه ها فروش ندارد؟ یا واقعا این برنامه ها فروش ندارد؟

و اگر این یک باور است، باید برای تغییر آن، چکار کنم؟

با چه روشی می توانم این باور رو تغییر بدم و فروش زیادی از برنامه هام در مارکت اندرویدی داشته باشم؟


پاسخ گروه تحقیقاتی عباس منش

هر فردی قادر خواهد بود دلیل هر اتفاقی در زندگی اش را به کمک این قانون بیابد که می گوید:

همه تجارب زندگی ما حاصل باورهای ماست و جهان ساخته شده تا به فرکانس‌هایی که منشأ آن باورهای ماست، عکس العمل نشان دهد. جهان به نحوی برنامه ریزی شده تا باورهای ما را به ما ثابت کند.

به همین دلیل است که استاد عباس منش همواره تأکیدش بر این است که قبل از هر اقدامی برای هدفت، باورهای هماهنگ با قوانین کیهانی و هماهنگ با آن هدف را بساز.

زیرا اینکه شما به چه سمتی هدایت می‌شوی، چه شغلی را انتخاب می‌کنی، با چه آدمهایی آشنا می‌شوی و چه حرف‌ها یا توصیه هایی از آن آدم‌ها می‌شنوی، همه و همه حاصل باورهای شماست.

زیرا همه آنچه برای داشتنِ خواسته ات نیاز داری، درون توست.

هیچ عاملی بیرون از تو قادر نخواهد بود کمترین تأثیری بر زندگی ات بگذارد. مگر آنکه تو اینچنین باور کنی. حتی در این هنگام نیز، نه به این دلیل که عوامل بیرونی تأثیرگذارند ، بلکه دلیلش باورهای خودت است. زیرا وقتی چنین باور محدود کننده ای را می پذیری آنوقت دو دستی قدرت زندگی ات را به آن عوامل واگذار می کنی.

پس اولین قدمی که باید برداری، همانگونه که قبلاً برای روابط ات، دانشگاه ات و هر خواسته دیگری انجام دادی، ساختن باورهای قدرتمند کننده است.

باورهایی که ایمان ات را افزایش دهد، به تو آرامش و امید بدهد و انگیزه ای باشد برای ماندن در مسیر هدفت.

باورهایی که این احساس را در تو زنده نگه دارد که همه چیز درباره تو، در دست خودت است.

مشتری هایی که می خواهی، استقلال مالی ای که به دنبالش هستی و هر خواسته ی دیگری که داری را می توانی با ساختن باورهای قدرتمند کننده، به زندگی ات دعوت کنی.

افراد زیادی را می شناسم که فقط با نوشتن یک افزونه کوچک برای سایت های ووردپرسی به ثروت قابل توجهی رسیده اند. اگر نگاهی به این مارکت ها انداخته و تعداد فروش آن افزونه ها را ببینی که برخی پلاگین ها رایگان و برخی دیگر میلیون ها فروش داشته است، می توانی تفاوت باور را درک کنی.

شاید دیگران، برای نتایج فروش چنین پلاگین هایی هزاران دلیل بیاورند،

دلایلی مثل:

خوب این آدم خوش شانس است چون در زمانی که این افزونه به بازار آمد، همزمان با وجود فلان مشکل بود و این موضوع سبب فروش این افزونه شد.

یا هر دلیل دیگری…

اما فردی که قانون را می داند، به خوبی واقف است که فقط باورهای فرد است که نتایج کارش را پدید می آورد.

اما موضوع اساسی تر این است که:

اگر به شما بگویم که موضوع ” اپ اندرویدی فروش ندارد”  و سپس به شما توضیح دهم که برای تغییر این باور این کار و این تمرین خاص را انجام بده و به این شیوه باور قدرتمند کننده مقابل آن را بساز، درواقع کمک خاصی به شما نکرده ام.

زیرا درست است که شما راه حل این مسئله را یافته ای، اما بعد از مدتی، مسئله دیگری پیش می‌آید که دوباره به جای اینکه بتوانی در مسیر پیشرفت ادامه دهی، درگیر این موضوع می‌شوی که آیا این یک حقیقت است که باید آن را بپذیرم یا یک باور است که باید تغییرش دهم؟

مثل این است که شما با این مشکل مواجه شده ای که نمی دانی ضرب دو عدد ۵۶*۶۵ چند می شود و سپس من جواب را به شما بگویم.

شما در آن لحظه خوشحال می‌شوی چون پاسخ را یافته‌ای. اما دوباره با ضرب دیگری مواجه می شوی که پاسخش را نمی‌دانی. پس باید مجدداً منتظر بمانی تا فردی پیدا شود و پاسخ را به شما بگوید.

اما کار بهتر این است که من به شما قانون ضرب را بیاموزم تا بتوانی هر عددی را ضرب نمایی بی آنکه منتظر یک راهنما باشی. زیرا فرمول و قانون انجام این کار را آموخته‌ای!

راه حل مسئله ای که الان دچار آن شده و راه حل هر مسئله ای که در مسیر هدفت در آینده ممکن است با آن برخورد نمایی، درک قوانین کیهانی و هماهنگ نمودن خودت با آن قوانین است.

زیرا ما به این جهان آمده ایم تا با مسائلی روبرو شده و با حل آن مسائل رشد کنیم. پس هرگز نمی خواهیم که هیچ مسئله ای نداشته باشیم زیرا در این صورت دیگر لزومی ندارد در این دنیا بمانیم و روزی که دیگر کاری برای انجام نداشته باشیم، قطعا مرده ایم.

بلکه خواسته ما این است که همواره از مسائل مان بزرگتر باشیم و درک قوانین کیهانی، به ما در مسیر این خواسته، کمک بسیاری می کند.

وقتی می گویم قوانین کیهانی، از چیزی عجیب و غریب و پیچیده حرف نمی زنم بلکه موضوع خیلی ساده است.

موضوع این است که:

شما مثل یک دستگاه تولید فرکانس هستی و جهان هم دستگاهی است که فرکانس‌های شما را به شکل اتفاقات زندگی‌ات ترجمه می کند. فرکانس‌های شما حاصل باورهای شماست. یعنی در واقع همه تجارب شما همجنس با اساس باورهای شماست.

اگر اساس باورهای شما قدرتمند کننده و ثروت آفرین باشد، چیزهایی را در زندگی ات تجربه می کنی که موجب شود بیشتر احساس آزادی، امنیت، ثروت و آرامش بیشتری نمایی.

بالعکس اگر باورهایت محدود کننده باشد، اتفاقاتی را تجربه می کنی که شما را ناامید تر و نگران تر نموده و احساس ترس بیشتری در شما می سازد.

پس اگر اتفاقی را مشاهده می‌کنی که دوستش نداری، راه حل ساده‌اش این است که فرکانس آنچه را ارسال نمایی که دوست داری.

یعنی باورهایی را ایجاد نمایی که موجب شود درباره خواسته ات، احساس امید و ایمان بیشتری داشته باشی. ایمان به اینکه آن خواسته امکان پذیر است و مهم تر از همه آن خواسته برای شما قطعاً امکان پذیر است.

راه تشخیص باورهای قدرتمند کننده و نیز ساختن آن باورها، به صورت مفصل در دوره روانشناسی ثروت۱ و در بیش از ۳۵ جلسه توسط استاد عباس منش به شما آموزش داده شده است.

و نتایج استاد عباس منش و هزاران فردی که با آن آموزش ها زندگی مالی شان را به معانی واقعی کلمه متحول نموده اند، به خوبی قدرت این آموزش ها را نشان می دهد.

این پیشنهاد را نه تنها برای شما دارم، بلکه حتی اگر عزیزترین فرد زندگی‌ام از من راهنمایی می‌خواست، تنها پیشنهادم به او همین است.

زیرا این دوره و نقشی که در زندگی مان می آفریند را به خوبی می شناسم. نه تنها خودم از این دوره، نتایج بسیار دیده ام، بلکه چندین سال است مرتباً با افرادی مراواده دارم که همواره از نتایجی برایم می نویسند که دلیلش جدی گرفتن آموزش‌های این دوره و اجرای آن در هر لحظه از زندگی‌شان بوده است.

گاهی وقت ها در ایمیل ها افراد به خاطر اینکه تا کنون از آموزش های استاد استفاده نکرده و از نقش تعیین کننده آنها مطلع نیستند و نمی دانند که چه درهایی از برکت و ثروت را به زندگی شان می گشاید، از من می خواهند به آنها نگویم که از فلان دوره استفاده کن، بلکه فقط راه کار همان مسئله مطرح شده را بنویسم.

موضوع مثل این است که مقابل استخری عمیق ایستاده باشی و بگویی، من می خواهم در این استخر شیرجه زده و در آب غوطه ور شوم. به من بگو چکار کنم، اما نباید بگویی که لازم است شنا یاد بگیرم چون من از شناکردن می ترسم یا فکر می کنم نمی توانم آن را بیاموزم!

در صورتیکه دلیل معرفی آن دوره از طرف من، این است که می خواهم دقیقاً راهکار را به آنها رائه دهم. راهکاری که نه تنها مسئله فعلی را حل می کند بلکه کلیدی در دست آنها می گذارد که زندگی نسل آنها را تغییر می دهد.

به همین دلیل، به خاطر آگاهی و تجربه ای که از نتیجه این دوره های در زندگی خودم و هزاران نفر دیگر دارم و این آموزه ها را به خوبی می شناسم و به همه آنها بارها و بارها با عشق گوش داده ام، ترجیح ام این است فارغ از هر چیز، کار اصولی را انجام دهم.

زیرا ایمان دارم اگر فرد به آن پیشنهاد عمل کند، به نتایجی در زندگی اش می رسد که بعدها، بهترین اتفاق زندگی اش را جدی گرفتن آن پیشنهاد و عمل به آن خواهد دانست.

با ایمان به شما می گویم، این دوره بصورت جامع شناخت باورهای قدرتمند کننده و راه ایجاد آن ها در ناخودآگاه را به تو یاد می دهد.

اگر آموزش های این دوره را جدی بگیری، از شما فردی می سازد که بعنوان بهترین مشاور زندگی درباره هر مسئله ای همواره در کنار شماست.

فردی که همواره سعی دارد راه حل مسائل اش را در ساختن یک باور قدرتمند کننده بیابد. زیرا از نقش باورها در نتایج به خوبی مطلع است. می داند که چه فرکانسی، چه نتیجه ای را می توانید بیافریند.

پس هرگز از مسائلی که ممکن است در مسیر هدف اش رخ دهد، هرگز نگران نمی شود زیرا قانون را می داند، فرکانس را می شناسد و راه تغییر باور و ارسال فرکانس خواسته را هم می داند.

شما این مهارت را در طی ساعت ها آموزش، توسط دوره روانشناسی ثروت۱ می آموزی. به همین دلیل نمی توانم در یک ایمیل و چند خط نوشته، راهکاری به شما ارائه دهم که نتیجه اش پایدار باشد.

اگر به دنبال راه کاری  پایدار هستی، باید موضوع را از اساس در درونت بنا کنی.

این مسئله مثل پی ساختمان می‌ماند. اگر پی ساختمان بصورت اصولی و اساسی بنا نشود، نمی‌تواند سایر قسمت‌های ساختما ن را سر پا نگه دارد. فارغ از اینکه برای سایر قسمت های ساختمان، چقدر هزینه شود، چقدر از زبده‌ترین متخصصان و طراحان، نیز از مرغوب‌ترین مصالح استفاده شود، در هر صورت این ساختمان فرو خواهد ریخت زیرا اساس و پایه ای اصولی‌ ندارد.

هیچ متخصص زبده ای نمی تواند راه کاری برای ساختن یک طبقه اضافه بر روی ساختمانی ارائه دهد که پی آن آنقدر ضعیف است که همان یک سقف را هم به سختی تحمل می کند.

باورهای شما در حکم پی و اساس آن ساختمان‌اند که هرچه قوی تر باشد، قادر به تحمل طبقات بیشتری خواهد بود، پس هرچه این باورها قدرتمند کننده تر شوند، قادر به ایجاد موفقیت های بزرگتر و بیشتری در زندگی ات خواهد بود.

به تجارب زندگی‌ات نگاه کن. اگر آنها را دوست نداری،اگر مرتباً درگیر نگرانی‌هایی درباره وضعیت مالی‌ات هستی و تمام روزهای هر ماه از زندگی‌ات، صرف کار کردن برای تأمین هزینه‌ها می‌شود، بی آنکه بتوانی تفریح، آرامش و لذتی داشته باشی، همه اینها نشانه‌هایی است که می‌گوید:

فرکانس‌هایی که به جهان ارسال می‌کنی، فرکانس‌های دلخواه تو نیستند. در واقع می گوید باورهای قدرتمند کننده و ثروت آفرینی نداری که بتواند فرکانس هایت را تغذیه کند.

پس اگر می‌خواهی نتیجه تغییر کند، باید فرکانس تغییر کند و اگر می‌خواهی فرکانس تغییر کند، باید باور تغییر کند و در یک کلام اگر واقعاً یک راهکار اساسی می‌خواهی، تا یک بار برای همیشه به همه نگرانی‌های مالی در زندگی‌ات پایان دهی، راهش این است از ابتدا، پایه درست و حسابی برای زندگی‌ات بچینی.

زیرا اگر همه چیز را بصورت اساسی تغییر ندهی مانند این است که یک خانه گلنگی داشته باشی که همه جای آن با مشکل مواجه شده به این دلیل که پی آن نشست کرده، ترک خورده و دیگر هچ کارایی ندارد.

اما شما حاضر نیستی قبول کنی که مشکل از پی است، زیرا  ترک را در دیوار می بینی و کلی زمان و هزینه صرف می کنی تا آن را با رنگ بپوشانی.

سپس چند روزی احساس بهتری داری چون به نظر می آید که مشکل حل شده، اما باز دوباره یک ترک جدید روی دیوار می‌بینی، سپس سقف را تعمیر می‌کنی، بعد می‌بینی فقط برای مدتی اوضاع بهتر شد. سپس در ورودی را عوض می‌کنی و خلاصه هر بار یک قسمت را.

اما نهایتاً اینهمه تلاش، وقت، زمان، انرژی و هزینه‌ای که گذاشتی، نه تنها کمکی نکرده، نه تنها اوضاع امنیت و آسایش آن خانه بهتر نشده، بلکه هر شب با این نگرانی و ترس می خوابی که : نکند سقف این خانه فرو بریزد و بر سرم آوار شود!

موضوع اصلی درباره رسیدن به استقلال مالی نیز مثل این ماجرا است.

نمی‌توان با راهکارهایی مثل:

پیدا کردن یک برنامه اندرویدی که فروش بیشتری دارد،

تغییر  شغل یا بیشتر کار کردن یا تغییر محل کار،

یا گرفتن یک مدرک دیگر، گرفتن یک وام بانکی دیگر

و هزران راهکار که اصل مسئله را تغییر نداده است، اوضاع مالی را بهبود بخشید.

زیرا منشأ همه این گرفتاری ها، باورهای محدود کننده ای است که در ناخودآگاه خود داری و تا زمانی که باورهای قدرتمند کننده و ثروت آفرین متضاد با آن باورهای محدود کننده را نسازی، اصلاً به مداری که در آن راهکار، ایده یا شرایطی که تو را به موفقیت مالی می‌رساند، دسترسی نداری.

راهش این است که یک بار برای همیشه کمر همت را بسته و جهادی اکبر برای تغییر اساسی باورهایت به راه اندازی.

ایمان دارم به محض اینکه باورهایت عوض شود، جهان شما را وارد مدار دیگری می‌کند که در آنجا اتفاقات، شرایط، آدم‌ها، ایده‌ها و راه کارهایی را ملاقات می‌کنی که سبب می‌شود استقلال مالی‌ای که همیشه می‌خواستی، بصورت طبیعی و از راه‌های بدیهی، وارد زندگی‌ات شود. این کار جهان است. این روندی است که خداوند برای جهان آفریده است.

از دوره روانشناسی ثروت۱، برای ورود به مدار ثروت و استقلال مالی کمک بگیر!

زیرا این دوره می تواند مانند یک دوست و انگیزاننده همیشگی و یک اهرم قدرتمند برای ساختن باورهای قدرتمند کننده و ثروت آفرین، برای تجربه زندگی بهتر و بهتر و بهتر، همواره همراهت باشد.

این پروسه بیش از ۳۴ جلسه طول می‌کشد و در هر جلسه تمرینات و توضیحاتی ارائه شده که انجام آنها، موجب ساختن باورهای ثروت آفرین می‌شود. وقتی باور ساخته شد، خودش را:

به شکل استقلال مالی،

حساب بانکی مناسب،

ماشین راحت،

یک خانه و ویلای زیبا، شغل پرسود،

مشتری‌های زیاد،

یک ایده سود آور و پر فروش،

مسافرت به نقاط زیبای جهان،

ارتقاء شغلی،

آدم‌هایی که به شما در این مسیر کمک می‌کنند،

پس اندازها  و سرمایه گذاری‌های بسیار

و به شکل هزاران نتیجه‌ای که همیشه به دنبالش هستی،  یا حتی با باورهای کنونی ات، تصورش هم برایت سخت است، وارد زندگی‌ات می‌نماید.

 


در  حال بروز رسانی…