قوانین و مقررات

 

قوانین و مقررات عمومی 

وب‌سایت مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می‌کند و شرایط و قوانین عمومی استفاده ازخدمات وب‌سایت، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده می‌باشد. کاربران گرامی در نظر داشته باشند که خرید از وب‌سایت به منزله مطالعه و پذیرش قوانین و مقرارت بوده و کاربر مسؤلیت مطالعه مستمر صفحه قوانین و اطلاع از تغییرات احتمالی در قوانین وب‌سایت را پذیرفته است.


قوانین و مقررات
• وب‌سایت تعهد می‌نماید پس از پرداخت آنلاین و نهایی شدن فرایند خرید، محتوای انتخاب شده را در زمان تعیین شده ارسال نماید.

• نمونه کارهای استفاده شده در وب‌سایت متعلق  به این سایت بوده و به سفارش مشتریان طراحی و تولید شده است، استفاده به هر نحو از این نمونه‌ها بدون ذکر منبع، غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

• مسؤلیت صحیح بودن اطلاعات ثبت شده در هنگام ثبت‌نام بر عهده‌ی خود مشتریان و کاربران خواهد بود.

• در مورد اطلاع از زمان تحویل محتوای خریداری شده بعد از ثبت‌نام، با کارشناسان وب‌سایت تماس حاصل نمایید.

• با توجه به الزامی بودن اطلاعات شما برای تکمیل فرایند خرید، وب‌سایت امنیت اطلاعات خصوصی شما را تضمین می‌نماید و تمام تلاش خود را در حفظ و نگهداری طلاعات خصوصی افراد می‌نماید.

 

 

[vc_row][vc_column][hm_title type=”main_title” icon=”ico-layout6″ footer=”line_icon” align=”center”]قوانین و مقررات[/hm_title][hm_section][hm_column col=”6″][vc_single_image image=”5033″ img_size=”200×200″ alignment=”center”]

[/hm_column][hm_column col=”6″][vc_column_text]