مشاوره از کجا شروع کنم؟

 

 

اکنون در دوره ای که قرارداریم، وقت آن رسیده تا به فکر توسعه کسب و کار خود باشید. ما با راه اندازی مرکز تخصصی مشاوره کسب‌و‌کار خود سعی در بهبود وضعیت کسب و کارهای سنتی و همینطور کسب و کارهای اینترنتی موجود داریم تا بتوانیم جامعه ای بهتر برای خود بسازیم.

 

اکنون زمان تغییر است و ما تصمیم داریم برای شما موفقیت را به همراه بیاوریم.

 

مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی

من بعنوان فردی که تجربه در حوزه راه اندازی کسب و کار سنتی و  اینترنتی و اجرا و بهبود کسب و کار سنتی و آنلاین (حدود ۱۵ سال) دارم، از شما دعوت میکنم برای اینکه بتونید کسب و کار اینترنتی خوب و کم هزینه ای رو راه اندازی کنید و حداکثر بازخورد رو داشته باشید با من در ارتباط باشید.

کسب و کارها در شروع یا میانه راه به مسائلی برخورد می کنند که نیاز به مشاوره کسب و کار دارند تا وضعیت خود را بهبود داده و بتوانند بهره وری بیشتری در کار خود داشته باشند.

 

 

 

شروع یک تجارت آنلاین

برای برداشتن اولین قدم در راه اندازی کسب و کار آنلاین شما نیاز به این دارید که مسیر راه برایتان کاملا روشن باشد. همچنین باید بدانید که در این مسیر چه هزینه ها و چه فرصت هایی وجود دارد تا در حوزه کسب و کار خود بتوانید در کمترین زمان ممکن پیشرفت کنید. شاید بدون آگاهی دقیق بتوانید مسیر خود را بیابید اما اینکار می تواند هزینه های سرباری برای شما بوجود آورد.

 

من در این زمینه به صورت زیر مشاور کسب و کار شما خواهم بود :

  1. از کجا شروع کنید
  2. برنامه راهبری برای شروع کسب و کار آنلاین بچینید
  3. اجرای برنامه راهبری را به چه صورت و با چه سرمایه ای پیش بگیرید و…

 

 

فقط شروع کن

 

 

شماره تماس برای مشاوره:

۰۹۳۹۵۳۲۴۴۱۲

۰۹۱۵۶۵۳۶۷۰۲

 

۰۵۱۵۵۴۲۳۱۷۰

۰۵۱۵۵۴۲۹۲۱۱

 

فرم مشاوره:(در حال بروزرسانی…)